Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel "spoofolni" lehet az ip címet, hogy egy weboldalnak úgy tűnjön, hogy arról az ip címről nyitottam meg?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Torbrowser, VPN szoftverek tömkelege, proxy-k, ingyenes Wifi hálózatok és egyéb más fantasztikus lehetőségek.
2017. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem VPN-re gondolok, hanem hogy nekem meg van az xy ip cím, ahonnan elfogad belépést egy weboldal és olyan program, amivel az xy ip címet tudom használni.
2017. máj. 6. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvános hálózaton nem fogsz tudni más IP-t hazudni magadnak, mint a valós.
2017. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az már nem fog neked menni. Netcat-tel vagy más proxy-val de a proxy szerver programot el kell küldeni annak az IP cím tulajnak a gépére aki IP-jét akarod használni.


Vagy ott helyben fel kell törd a wifi hálózatát, ha azt használ és akkor tudod az ő IP címét használni.

Ez mind törvénybe ütközik, tehát csak elméleti szinten mondom.

NE csináld.

2017. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!