Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha TÖRLÖM a facebook profiloma...

Ha TÖRLÖM a facebook profilomat, akkor a messengert továbbra is folytathatom ugyanúgy mint azelőtt, vagy eltűnnek a beszélgetéseim és újra kezdem?

Figyelt kérdés

Szóval,hogy nem Felfüggesztem,hanem Törölni akarom végleg,és csinálni egy új profilt. Mivel már felfüggesztettem,de a messengert tudom használni..

Csak azt szeretném elérni,hogy új fb+a beszélgetéseim messengeren..nemtudom ez lehetséges e..neten nem találtam konkrét magyarázatot.



2017. máj. 8. 13:31
 1/3 Ákiboy11 ***** válasza:
Ha végleg letörlöd a profilod akkor nem tudsz majd bejelentkedni a messengerre.
2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem folytathatod, legalábbis én nem folytathatnám amikor töröltem magam.
2017. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De igen, lehet messengered ha letörlöd a facebookod. Sak sajnos nekem eltűnt mindenen a messengerben így újra fel kellett vennem az embereket akivel beszélni szeretnék. Ki dobja a törlésnél h maradjon e meg a messemgered használod e a face nélkül.
2017. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!