Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet 1000-hez milyen wifi...

Diginet 1000-hez milyen wifi router szükséges?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok,jelenleg ds-link 150M 5dBi cserélhető antenna,1T1R 2.4GHz 802.11b/g/n a paraméterei nagyjából.Ebből sokat nem értek,aki ért ehhez megvilágosítana? cserébe ha esetleg érdekli a katonaság akkor válaszolok.
2017. máj. 16. 19:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Valószínű a mostani D-link nem sok dologra elég.

De én nem vagyok benne biztos, de a legtöbb szolgáltató már olyan modemet ad ami már egyben wifi router is. Erre rá kell kérdezned.


Egyébként minimum egy tp link tl-wr1043nd ajánlott. Ez már gigabites portokkal rendelkezik és gond nélkül elbírja. Viszont, környezettől függ ha sok wifi hálózat van a környéken akkor olyan ~50-70mbit fog tudni átmenni wifin. Ez a technológia ennyit bír. Hiába írja rá a gyártó hogy mondjuk 150mbit mint a te esetedben, nem fog annyit bírni. Ez olyan mint az autók kilometer órája hiába van ~200 ig skálázva, valószínű 160 nál több nem lesz.


Ettől egy lépcsővel feljebb az AC-s wifi. Viszont ehhez olyan eszköz is kell, amiben AC-s wifi vevő van. Azaz valami komolyabb telefon, vagy laptop esetében olyan wifi modem kell a laptopba ami AC-s.


De ha kábelen használod a fent említett tp link tl-wr1043nd tökéletes lesz, ha a szolgáltató nem wifis modemet ad.


Arra, meg hogy telefonon netezz nagyon bőven elég az a ~50mbit amit át bír küldeni.

2017. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 2/2 hálás vagyok a válaszért!
2017. máj. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!