Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-en elfelejtettem a...

Gmail-en elfelejtettem a jelszavam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Gmailen elfelejtettem a jelszavam, vagy valaki megváltoztatta és amikor új jelszót akarok kérni akkor azt írja ki, hogy "Nem létező cím, vagy nem adott meg alternatív címet!" Mit tegyek?? Fontos lenne belépnem mert most változtatta meg valaki a facebook jelszavamat is..

2017. máj. 17. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék vissza jutni a gmail-embe?? Valószínű, hogy valaki megváltoztatta a jelszavam...
2017. máj. 17. 12:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonra nem tudsz emlékeztető kódot küldeni? Ha azt ne állítottad be az elején akkor szívás van... :(
2017. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem létezik a cím, akkor törölték a profilt. Ha csak a jelszó lenne hibás mert átírták, akkor a jelszóra írna ki hibát.
2017. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A jelszóra is ír ki hibát, hogy hibás jelszó.
2017. máj. 17. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Törölt profil ezek szerint.


Telefonszámot miért nem merik sokan megadni? Fog zaklatni éjjel a Google vagy mi?

2017. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!