Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem teljesen a...

Elfelejtettem teljesen a badoo jelszavam hogy tudom mégis törölni a badoot?

Figyelt kérdés
Kéri az aktualis jelszot de fogalmam sincs.rola anélkul reménytelen?

2016. dec. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mi sajnos nem tudunk segíteni abban. Hogy töröld valamelyik ismerősöd fiókját. Ellenben ha a saját fiókodról van szó, küld át a profiold linkjét, plusz tölts fel valahova egy képet magadról, amin tartasz egy papírt, amire rá van írva, hogy badoo fiók törlés, és akkor talán tudok segíteni. :)
2016. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces
2016. dec. 27. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az "Elfelejtetted a jelszavad?" lehetőség sem segít, akkor ennyi.
2016. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem viccnek szántam. Ha tegyük fel, egy freemailos címről regisztráltál, de az végérvényesen törlődött, és emiatt nem tudsz jelszóemlékeztetőt kérni, akkor is elképzelhető hogy vannak különböző opciók. De egy büdös szót nem szólok a megoldásról addig, míg nem bizonyítod be, hogy a tied a fiók. Persze gunyolódhatsz, meg haházhatsz, de engem őszintén szólva nem nagyon érdekel, hogy sikerül-e megcsinálnod, csak a kérdésre szeretnék vàlaszolni, mert állítólag ez az oldal erre van. Szóval döntsél!
2016. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De tutod mit? Nehogy már nekem legyen ez fontosabb, szóval én részemről most törlöm a kérdést. Ha kell valami, majd megkeresel. De úgysem fogsz, mert meggyőződésem hogy nem a te profilod.
2016. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én profilom és mér sikerült végre törölni nem zaklatnak mör a csajok
2017. jan. 18. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A badoo jelszót a rendszer generálja, és miután visszaigazoltad az e-mail címedet, utána küld egy második e-mailt, és abban benne van a jelszavad.
2017. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!