Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek elég a 100 Mbites...

Szerintetek elég a 100 Mbites net, vagy érdemes 200-ra előfizetni?

Figyelt kérdés

DIGI Okos csomagot akarok rendelni. 100-as nettel 4800 Ft, 200-assal pedig 5760 Ft.

Van itthon 2 db Smart TV, 1 asztali gép, 2 laptop, 3 okostelefon, és egy tablet.

Tölteni csak néha töltök, általában valami sorozatot, vagy filmet és ennyi. Nagyrészt YouTube-on szoktunk videót nézni, meg ugye az általános netezgetés (Facebook, email, keresgélés...stb). Játszani egyáltalán nem szoktunk ilyen netes játékokkal.

Szerintetek érdemes +1000 Ft-ot rászánni a 200-as netre, vagy bőven elég a 100-as is? Most 40 Mbites csomagunk van. Néha lehet érezni, hogy kevés de nem szokott különösebb lassulás lenni.



2017. máj. 17. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Számít a havi költségvetésből az a 2 csomag chips ára?


Ha nem, akkor egyen 200-as.


Ha számít, akkor meg jó lesz a 100-as is.

2017. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem otthon 15Mbites netem volt, igazából az is elég volt mindenre pedig sokat töltöttem. Most 100Mbites netem van de igazából rájöttem, hogy ennek a felét se használom ki és mivel nem állok úgy anyagilag lehet olcsóbbat választok. Ezt neked kell tudni, hogy évi 12 ezret megér-e az, hogy egy filmet nem 20 perc hanem 10 perc alatt szedsz le.
2017. máj. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megérné. 200 Mbit-et úgy lehet kihasználni, ha a router-ed eleve gigabit-es, és wifin is tudsz nagy sávszélességet kiszolgálni az eszközeidnek. Mert ha nem, akkor lehet, hogy most sem a 40 Mbit a szűk keresztmetszet.


Ha a 40 majdnem elég, akkor a 100 bőven az lesz.

2017. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!