Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi az ADSl internet...

Mennyi az ADSl internet sebessége? Érdemes előfizetni rá a Telekomnál? Vagy túl lassú?

Figyelt kérdés
Ezekre használnám:böngészés,youtube,kisebb dokumentumok letöltése.Torrentezni nem akarok rajta.
2016. ápr. 13. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik településen?
2016. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mik a lehetőségek?

Szvsz. Telekomot csak akkor, ha nincs más alternatíva, aljas szemét egy banda.

G.

2016. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ADSL2+ elméleti maximum sebessége 24 Mbit/s, de ezt csak laboratórium körülmények között hozza. A valóságban már örülsz ha 14-15 Mbit átmegy.

Ennek a továbbfejlesztett változata a VDSL, illetve a VDSL2, amellyel akár 100+ Mbites sebesség is elérhető. Az VDSL2 egyre több helyen érhető el a Telekom jóvoltából.

Egyébként a Telekomot én is csak akkor választanám, ha nincs más.

2016. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az ADSL általában lassú és drága a többi alternatívához képest. Bár általában csak a nagyobb városokban van altártatíva.


Faluhelyen annak is örülni kell ha valamilyen korlátlan széles sávú net, ami általában az ADSL. Én is falun lakom, szóval nekem is ADSL -em van. Itt amúgy nincs gondja senkinek se az internettel, a legtöbb embernek T-Home ADSL -je van, nem lassul be és stabil. Szinte évente 1-2 szer fordul elő kisebb leállás ami szerintem belefér. Szóval az árán kívül mindenki elégedett vele.

Amúgy a vonal úgyis a Magyar Telekomé az összes több szolgáltató tőle bérli a szolgáltatást. Tehát ha a T -vel gondok vannak akkor mindegyikkel gondok vannak.


20 Megásom van jelenleg, mindent tudok csinálni vele. De pár hónapja még 10 Megásom volt azzal se volt gondom, és még torrentezek is. Max annak lehet karcsú ez a sebesség, aki mindent 1080p -be akar leszedni.

2016. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!