Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érzem tökéletesnek...

Miért nem érzem tökéletesnek az internetet itthon?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon durva internet, de én mégis sokszor lassúnak érzem, nem töltenek be weblapok, videók, képek.


Digi szolgáltatónál vagyok 200/100-as csomagban. Ezt a speedtest.net nagyon szépen ki is mutatja.

[link]

Most készítettem ezt a mérést.


De más mérőoldalak szerint bőven nincs ekkora a valós sebessége az internetnek, és valahogy én reálisabbnak érzem ezt.

[link]

[link]


Itthon nagyon sok géppel néztem meg, minden hasonló eredmény jelent meg.

(Erős gépek, tehát biztos nem ezzel van a probléma, i5 7500 8gb ram, i7 4790 8gb ram.)


Kipróbáltam, hogy nem a routeren keresztül mérem, hanem a szolgálatótól közvetlenül jövő kábelt dugtam a gépbe, ugyanazokat az értékeket mértem.


Bárkinek bármi ötlet, hogy mitől lehet ez?


2017. máj. 18. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Átvernek, reklamáld meg.
2017. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 200/100 a szolgáltatóig vonatkozik, és onnan is inkább belföldre. Külföldre jóhogy nincs ennyi sávod - bár én már ennyinek is örülnék, ami neked jutott.
2017. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, valószínűleg beszélek majd velük, de az miért lehet, hogy a képek is nehézkesen töltenek be?
2017. máj. 18. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik gép ezerrel nyomja a torrentet és lefoglalja előled a sávszélességet.
2017. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyreszt akkor miert hozza ki a speedtest az eredmenyt, masreszt szerintem az a nehany KB amit az lefog atlagosan, az elenyeszo.
2017. máj. 28. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!