Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P17BH típusú monitor, biztonsá...

Andro_Wanted kérdése:

P17BH típusú monitor, biztonsági őrök használják monitorként én is tudnám itthon?

Figyelt kérdés
biztonsági őr barátom által kaptam mert már nekik nem kell van benne compact flash memória is, ezt én itthon tudom használni monitor ként gépre kötve? Dvd. D ki menete van ahoz van egy átalakítóm ami vga-vá alakítja át.

#monitor #P17BH
2017. febr. 21. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
2017. febr. 21. 13:48
 2/2 PresidentEvil ***** válasza:

.

Az van a monitorra írva, hogy DVI-D csatlakozója van, az pedig csak digitális jelet fogad, a VGA analóg jelét nem, még olyan passzív átalakítóval sem, amit rádugtál, ahhoz DVI-I kellene. A csatlakozóról csinált képed pedig használhatatlan. Amúgy ha hozzá tudod kötni a géphez (a VGA kártyán kell egy DVI-D vagy DVI-I aljzat), használható monitorként.

2017. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!