Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor még vissza lehet...

Ilyenkor még vissza lehet mondani a szerződést?

Figyelt kérdés
Határozott idejű szerződést kötöttem a Digivel, alá is írtam a papírokat, de a szolgáltatás még nincs bekötve (jövő héten jönnének). Szerintetek ezt még vissza lehet mondani, vagy már késő? Hívtam őket telefonon, de elzavartak azzal, hogy ők ebben nem illetékesek, mivel nem telefonon rendeltem meg.

2017. máj. 19. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert nem kötötték még be, attól él a szerződés. Elvileg le van írva az üzletszabályzatban, hogy szerződéskötéstől számítva x napig még felmondható.

De az is le van írva szerintem, hogy mennyi időn belül kell a szolgáltatást kiépíteni. Ha nincs külön leírva, akkor az idevonatkozó hatályos jogszabályok a mérvadók.

konkrétumot nem tudok sajnos

2017. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!