Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a telenor hello datáról?

Figyelt kérdés

Nekem egy lassú 15 megás inviteles netem van ami sokszor inkább 5-10 mega vagy annyi se...

és nagyobb netet lusták is kiépíteni...

a hello data sebessége tetszene most is van 4G forgalmam minden hónapban veszek 1gb adatjegyet. viszont ez a korlátlanság nekem gyanúsnak tűnik. ha mondjuk steamen letöltöm a gta5-öt meg öcsém is vagy egyéb nagyobb játékot akkor már 100gb felett járunk. ekkor lassítás lép érvénybe?

úgy értesültem, hogy pc-re nyugodtan meglehet osztani a netet viszont az adatforgalom korlátokról nem találtam sok mindent :/



2017. máj. 21. 09:23
 1/2 anonim válasza:
A reklámban is az van, hogy korlátlan. Magyarul akármennyit fogyasztasz nem korlatozzák/lassítják. Mi most rendeltünk meg, pénteken lép érvénybe, kíváncsi vagyok milyen lesz. Bár mi eddig is mobilnetet használtunk csak ugye eddig korlátozva volt az összes.
2017. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 petercreative válasza:
Korlátlan adatforgalomra volt szükségem, mert nem szeretem a korlátokat. Ezt meg is kaptam, de sajnos a sebesség nem igazán jó, még 4G-n sem (megjegyzem Pesten élek. A lefedettség nem lenne gond)Lakásban nagyon rossz, hiszen árnyékol. A mobilnetet megoszthatod a gépeknek mobilról (HotSpot). Nincs adatforgalom korlátozás, de nyilván, ahol, használod éppen és sokan szörfölnek az adott hálózaton, akkor visszasírod majd az Invitelt :) A technológiai adottságok miatt, így például arra tekintettel, hogy valamennyi helyszínen nem lehetséges mobil szolgáltatás elérhetőséget biztosítani a környezeti sajátosságok miatt – általában véve nem vállal garantált sebességet a telenor. Hűségidő nincs, tehát próba cseresznye. Max a következő hónapban lemondod. Csodát nem kapsz, de nincs hűségidő és valóban korlátlan (cseszhetik a korlátlanságot, ha amúgy is lassú :D ) Tehát a tapasztalatom az, hogy a sebesség nem jó! Ha neked lassú az 5-10 Mbs, akkor ne vedd meg a csomagot.
2017. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!