Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A havi illetve napi adatforgal...

A havi illetve napi adatforgalmat, hogy tudom ellenőrizni mobilnetnél?

Figyelt kérdés
Telenornál vagyok és a számítógépen mobilnetet használok (100GB hivatalosan) régebben 30 gigásat használtam amiegy hét alatt lemerült úgy hogy mindig vigyáztam... régebben úgy működött, hogy a telenoros pendrive-ot bedugtam, beírtam a pin kódot és csatlakozás. A 100Gb-hoz vettem egy wifi routert és most azt dugom a gépbe. Semmi pin kód, semmi csatlakozás nem kell és már hónapok óta használom. Még a 20%-ot se értem el (régebben szólt, ha 20% alatt van a maradék adatforgalom). Szerintem már rég túlléptem a 100gb-ot, már oda se figyelek, hogy mennyi mindent töltök le és milyen minőségben videózok stb... de azért érdekelne, hogy mi a helyzet.

2017. máj. 21. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3,3 GB / nap az elég sok, illetve a youtube nak igen jó codec-je van úgyhogy ez akár 2,5 órányi HD videó is lehet.


A böngészés pedig minimális adatforgalmat generál. Mikor én egész nap a neten lógtam akkor lemértem és olyan 400 MB-ot mért a windows a böngészőmön.

2017. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!