Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor nem töltök le a net...

Amikor nem töltök le a net sebessége mindig magas, amikor letöltök 4-edére esik, direkt csinálja a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Bármikor mérem mindig max. az internetsebesség.

Belekezdek a letöltésbe, 1-2 óra elteltével 4-edére csökken a sebesség.

Szerintem direkt van így. Aki használja a netet annak lecsökkentik a sebességet.


2017. máj. 25. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze összesküvési elmélet. Ott ül a kis informatikus a gép előtt figyeli a több ezer előfizetőt aztán amint forgalom van hoppá csökkentsük le.


Ez hülyeség ilyen nincs. Lehet az eszközöd nem bírja. Lehet nincs annyi sávszélesség pl torrenten, kilépnek a seederek. Ha te előfizetsz egy mondjuk 30 mibites netre, a szolgáltató általában minimum 3 mibitet garantál. Ha neked egész évben 3mbit megvan, akkor egy szavad se lehet. Ennyi erővel akkor alapból belőnék ilyen alacsonyra. De mégse.

2017. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.: Nem kell kis informatikus, aki figyelje, egyszerű program is elég lenne ilyenhez.

Bár az informatikus beszólásod után mind1 is mit írsz... Hiteltelen.

2017. máj. 25. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy ki mit ír, ha te elkötelezett vagy az összeesküvés-elméletedhez. Ezért kár volt feltenni a kérdést, hiszen te már eldöntötted hogy jobban tudod mi a helyzet, és ha valaki megpróbálja az ellenkezőjét mondani akkor ő "hiteltelen" és befogod a füled.


Tudod mit? Direkt lassítja a szolgáltató, igazad van. Ha neked ez a visszaigazolás kell akkor legyen így.

2017. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én szolgáltatóm még szemetebb: töltettem le egy filmet este és leállítottam a gépet. Reggel bekapcsoltam, a letöltés ugyanott állt, ahol este abbahagytam. Tehát nem hogy csökkentették a sebességet, hanem le is állították a netet. Azt hitték, nem veszem majd észre...
2017. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Meg van a bosszú módja: felteszek a gépemre egy Kali Linuxot. Az majd szépen (automatikusan) behatol a rendszerükbe, és áthidalja a net-kikapcsoló gombot...

2017. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!