Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet sebességem....

Az internet sebességem. DOWNLOAD 5.39 Mbp/s UPLOAD 0.72 Csomagot szeretnék váltani és ott is a garantált sebesség 15, 00-5, 00 Mbit/s Nem lenne lassúbb a netem? A mostani sebességem egyáltalán mire elég?

Figyelt kérdés

Mbp/s Naponta netezek: neten filmet, sorozatot nézek, zenét töltök le, néha könyveket. Ennyi elég nekem hozzá?

Eddig nem vettem észre, hogy lassú lenne a netem, néha lassabban tölt be (pl. amikor vihar készülődik). De eddig úgy nem volt baj. Az invitel a szolgáltatóm, ha számít, és az új csomagnál is ők lennének (tv-net-telefon)


2017. máj. 29. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy, akkor feleslegesen ne fizess többet. Viharnál meg a nagyobb csomag is hasonlóan szaggatna, ha a szoláltató ugyanaz.
2017. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!