Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Degoo - 100GB ingyenes felhőtá...

Degoo - 100GB ingyenes felhőtárhely?! Mennyire lehet megbízni e felhőtárhelyben? [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki nem tudná, a Degoo egy felhőtárhely, hasonlóan mint a Google Drive, Dropbox, Mega, Mediafire..., csak itt az a legnagyobb különbség van a Degoo és a többi felhőtárhely között, hogy míg bármelyik más felhőtárhely max. 50GB-ot enged tárolni (ez a Mega), addig a Degoo-nál 100GB-al is kezdesz. (Ingyenesen.)

És ez nekem fúrcsa, nem csak a tárhely mérete (hogy annyira nagy), hanem az is, hogy barátok meghívásáért +3GB és ha reklámokat nézel meg, akkor reklámonként +1GB tárhelyet adnak neked.

És mint mondtam, ez egy picit fúrcsa számomra, hogy egy reklám megnézéséért odaadnak 1GB-ot a saját tárhelyükből. Ami persze a legjobb, de ugyanakkor elég nagy bizonytalanságot tud az emberben okozni. (Durva, hogy ennyire jószívüek.)

Másrészt mivel nem nagyon ismerem, eddig nem használtam a Degoo-t, ezért a fájlok biztonságától is tartok. Egy magyar oldalon olvastam, ideézem: ,,A Google és az Amazon ultrabiztonságos szerverein tárolja adatainkat." Jó bár erre szinte senki sem tudna választ adni (szerintem) itt GYIK-en, mivel honnan tudná bárki is, hogy ténylegesen hol tárolódnak az adatok, de ha netán valakinek tűnt vagy loptak el már adatát, akkor leírhatja ide.


Szóval, ha valakinek van tapasztalata a Degoo-val kapcsolatban, mert rendszeresen használja, akkor azt kérem szépen, hogy a véleményét írja le ide. (Legyen az rossz vagy jó is.) Az is lehet, sőt biztos, hogy túlaggódom ezt a dolgot, de mindenféleképpen a fájljaimat a legbiztonságosabb helyen szeretném tárolni.


És hiába ez most úgy hangzott, minha reklámoznám a Degoo-t, ez nem igaz. Egyszerűen csak enyhe bizonytalanságot váltott ki belőlem ez a nagy tárhely lehetőség és meg akarok 100%-osan bizonyosodni, hogy ha töltök fel ide, akkor fájljaim teljes mértékben biztonságban lesznek itt.


A válaszokat előre is köszönöm!

Szép napot! ;)



2017. jún. 5. 06:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem biztonságos a Degoo?

A Degoo ugyan olyan rósz mint a Mega, bármikkor bezárhatnak?


Én filmeket zenéket töltenék fel magamnak privátba.

2017. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Filmeket, zenéket?

Öreg! A felhőt nem filmekre kell használni, amiket bármikor letöltesz újra, hanem fontos dolgokra pl. saját fotók, programkódok, amiket nem tudnál pótolni egy HDD hiba után, vagy ha valakivel meg akarsz osztani valami nagyobb méretű dolgot.

2017. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tesó nem ez volt a kérdés.


A Degoo ugyan olyan rósz mint a Mega, bármikor bezárhassák a hatóságok?

2017. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 alfaguara válasza:
Úgy éri meg nekik, hogy a procid szabad kapacitását használják bitcoin bányászatra. Figyelj oda, mikor a beleegyezésedet kéri, mert aztán ő uralja a géped!
2018. jan. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
alfaguara: Akkor a Mega is bitcoin bányászik mert 50 Gigát add ingyen? Most meg letöltöd az asztali gépedre vagy telefonodra a szinkronizáló klienst, akkor kapsz 20 gigát, és ha én küldök neked meghívót akkor én kapok 10 gigát még. Mi a véleményed erről?
2018. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amióta van Prémium csomag a Degoo-nál, azóta nincs "bányásztatós" opció, csak kétféle (ingyen 100GB és fizetős 2TB) csomag.
2018. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én azóta (amióta kiírtam ezt a kérdést) rendszeresen használom a programot és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem tapasztaltam "bitcoin bányászós" dolgot. Mindig figyelek a feldatkezelőben lévő folyamatokra és csak akkor van megnyitva a program, mikor tényleg szükség van rá.
2018. jan. 13. 23:11
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: Zenéket és filmeket töltesz fel?

Törölt már le a tárhely szolgáltató filmet?

Tényleg 100 gigát add ingyen?

Böngészőben is tudsz feltölteni?

Online tudsz nézni rajta videókat?


Ha lehet rajta online videókat nézni, zenét hallgatni, akkor nem kell letölteni őket a gépre.

2018. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A szinkronizáló programot be lehet állítani magyar nyelvre?
2018. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Én csak játékmentéseket (régebbi játékok mentéseit, amelyekhez nincs felhőszolgáltatás), szöveges dokumentumokat, videózáshoz szükséges képeket és hangokat (pl. intrókat, outró, indexkép kellékeket) tárolok és még ilyen apróságokat... Filmet még nem töltöttem fel és tudomásom szerint nincs így külön videó nézési felület/lejátszó és zenelejátszási lehetőség sem. Böngészőből nem lehet feltölteni, csak a programon keresztül.

A 100 gigáról nem tudok véleménnyel szolgálni, mert csak 5 gigát használok fel jelenleg. (Anno pedig felhúztam reklámok megnézésével 750 gigára, de én még az alap 100-at sem használom fel jelenleg.) De megmondom őszintén, én is kiváncsi vagyok, hogy tényleg a jelenlegi 750 giga az ténylegesen is annyi-e, szóval majd lehet egyszer többszöri Gta V feltöltésével letesztelem... ;)

2018. jan. 14. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!