Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzel Like-olókat...

Hogyan szerezzel Like-olókat az új oldalamhoz?

Figyelt kérdés
Csináltam Facebook-on egy oldalt (Happy Life), amelyre kedvenc idézeteimet gyűjtöm össze, és különböző képeket, érdekes cikkeket szeretnék rajta megosztani. Gondoltam jó lenne pár like-olót is szerezni hozzá, ezt hogyan tehetném meg? esetleg vezet valaki közületek oldalt? :) előre is köszönöm :)

2017. jún. 6. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, "szerezzek" akart lenni :)
2017. jún. 6. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Sok száz ilyen van már meg az embereket nem érdekli, hogy neked mi a kedvenc idézeted.
2017. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kíváncsi :)
2017. jún. 6. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Aki "direkt" idézeteket akar keresni, az előbb nyit meg ilyen és hasonló oldalakat : [link]

Vagy vársz türelemmel, míg néhány százezer, a facebook nélkül levegőt venni is képtelen vadidegen unalmában elkezd lájkolgatni...

Vagy ide a "gyakorira" is , a facebook oldaladra is kiteszel néha egy felhívást, miszerint minden "tetszik" like-ért fizetsz 1000 forintot. Szerintem néhány óra alatt annyi "követő" és egyéb zaklató talál rád, hogy azt is megbánod, hogy fiókot nyitottál ! Egész nyaradat ellájkolgathatod neten és okostelón tartalmatlan időtöltéssel, fácsefüggő idióták között.

Értelmes társaid, hasonló érdeklődési körből ismerőseid "élőben" nincsenek? Ha a válasz kb. "nem", akkor még időben ébredj fel!


Ne a lájkokért való epekedéssel cseszd el a nyarad, mert később, ha a facebook nevű tudatmódosító drog rabjává leszel, akkor már nem fogod észrevenni azokat az embereket, akik nem élettelen like-ok útján szeretnék az értésedre adni, hogy tényleg egyetértenek veled, "tetszik" nekik valamelyik "idézeted".

[link]

Üdv mindenkinek: szép nyarat! :)

2017. jún. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves 4-es kommentelő egyáltalán nem értek egyet veled! :) értelmetlen amit írtál, semmi alapja nincs a célomhoz :)
2017. jún. 7. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

mért nem fogadod el a kritikát meg azt, hogy itt csak neked nincs igazad? :D


amúgy is leírtad a választ. megosztassz érdekes cikkeket...amik ugye azért érdekesek, mert így majd másokat is fognak érdekelni, nem?


te lájkolnál valamit, ami nem érdekel? ugye, nem...


vagy persze fizetsz, és akkor elmondhatod, hogy van sok lájkod..bár igazából semmit nem ér, mert az mutatja meg a népszerűségét, hogy hányan beszélnek róla...hiába van 10ezer lájk az oldalon, ha csak 300-an térnek vissza...

2017. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!