Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet neten keresztül...

Hogyan lehet neten keresztül tv-műsort rögzíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvenni néhány tv-műsort, de nem tudom hogyan kell. Próbáltam rákeresni, de eddig nem jártam sikerrel. A CamStudio-t és a VLC-t próbáltam, de egyikkel sem sikerült. Leginkább olyan megoldásnak örülnék, ahol magát a sugárzást veszem fel, és nem pedig azt, ami az asztalon történik. A gépem operációs rendszere XP. A VLC-t amúgy szeretem, de a felvétel nem jött össze. TV tuner kártyám (vagy mi a manó) nincsen, és mostanában nem is is lesz. Igazából nem is tudom, mi a TV tuner kártya, csak láttam, hogy néhány helyen ennek segítségével rögzítenek műsort. A programokhoz és a géphez csak nagyon alap szinten értek, a fajsúlyosabb techno-szak-magyarázatokat nem értem, ha valaki ilyen "paraméterek" között tudna tanácsot adni, azt megköszönném :)

2017. jún. 9. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A tévé tuner kártya lényegében egy tévé, amit számítógépbe lehet tenni, és nincs saját képernyője, mivel már a gépnek úgyis van. Enélkül tévéadást fogni nem tudsz, max. internetes közvetítést nézni.
2017. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem igazán értek a dologhoz, de TV tuner kártya nélkül bejön néhány tv adás, és ezekből szeretnék műsort rögzíteni.
2017. jún. 11. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

10 percig gratis, utana premium

2017. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jún. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!