Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány ismerősód van facebookon?...

Hány ismerősód van facebookon? Naponta mennyit lógsz rajta vagy ritkábban mész fel rá? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs facebookom, nem éreztem szükségét.


19 éves

2017. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Jelenleg 753 "ismerősöm" van FB-on.

Ennek az az oka, hogy fiú vagyok, nincs barátnőm így a jó nőket akik ribiskednek FB-on bejelölöm akit már ismerek látásból, van hasznuk.. :D Vagy az ilyeneknek a szintén ribis barátnőit, akik merevedést okozó képeket tesznek ki... :D

Az, hogy naponta mennyit vagyok fent változó, van amikor csak 10 percet, van amikor órákat. De ne úgy képzeld el, hogy órákon át görgetem a hírfolyamot, inkább csak chatelni. Ha van időm néha rámegy erre napi 6-8 óra is és emiatt elmarad a játék... :S

21 éves vagyok.

2017. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

8 db.

Hetente öt percet.

41 év.

2017. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

OFF:

2. vagyok

Igazándiból teljesen gondoltam, hogy leértékelést fogok kapni, attól függetlenül, hogy a kérdést 100%-ban megválaszoltam és ahhoz még egy kis indoklást is tettem.

Az, hogy sokaknak ez nem tetszik, hogy miért van ennyi és a sok ribit bejelölöm ez van, de egy kérdést nem az alapján kell értékelni, hogy egyetértesz-e a másikkal vagy sem. Hanem, hogy a kérdésre válaszoltam-e és az hasznos-e.

Nyilván ha szakmaibb kérdés lenne és azt kérdeznék, hogy jó-e X tápegység ott ha nem értünk valakivel egyet, mert hulladék tápot írt, azt nyugodtan le lehet pontozni, de itt azt kérdezték, hogy NEKEM/NEKÜNK hány ismerősünk van, akár azért, mert statisztikát csinálna a kérdező, akár azért, mert csak pusztán kíváncsi stb.

Elég szomorú, ha nem szakmabeli vagy hozzáértést igénylő kérdést tesznek fel, hanem pusztán arra kíváncsi a kérdező, hogy a többi ember valamiben milyen/hogy csinál stb..., de a válaszoló aki a kérdést megválaszolta gondolván segít vele a kérdezőnek, de másnak ez nem tetszik, simán leértékeli. Ez itt a GYK és nem a Youtube, ahol Tetszik és Nem tetszik gomb van hanem Hasznos, Félig hasznos vagy Nem hasznos. Ne keverjük már a kettőt!


Ezzel csak azt érik el az ilyen k**** f**** g***k, hogyha leértékelik az olyan választ ami a kérdésre felel és hasznos, de nekik nem tetszik, akkor legközelebb ez az ember már lehet, hogy az ilyen k**** f**** g***k miatt nem fog válaszolni a kérdésre, ezzel teljesen átb***va a kérdezőt statisztikailag.


Mondok egy példát:

Megkérdezi Jancsi itt GYK-n, hogy mikor volt az első aktusod?

Aki 18 év alatti választ ír, leértékelik, aki 18 év felettit felpontozzák. Így ha fél évvel később Peti is felteszi ugyan ezt a kérdést, akkor lehet, hogy akinek 18 év alatt volt nem fog válaszolni mivel nem szeretne leértékelést kapni..., így csak a 18 év feletti válaszok lesznek, totál átcseszve szegény kérdezőt mert kijön majd egy 23 éves átlagéletkor... Majd Petike beírja ezt egy házi dolgozatába és totál kinevetik...

Ennyit szerettem volna.


Tisztelet a kivételnek.

2017. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is volt FB-m (IWIW se)

37

2017. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem száz,és én se lógok ott minden nap.csak kérdés volt.16.vok
2017. jún. 13. 16:52
 7/8 anonim válasza:
100%

#2

Ne aggódj, ezt én is utálom. off: volt egyszer egy kérdés, hogy hogyan lett lakásod? Válaszoltam. Lepontozták az életemet bm!!!! Milyen jogon?

Nem a százalék érdekel, sose érdekelt, csak időtöltés, pofátlanságnak tartom, ennyi.

Szóval ne húzd fel magad! Amúgy engem szórakoztatott a válaszod, pedig abszolút nem az én világom. on


44 ismerős, naponta kb. 1 vagy 2x 20-30 perc, egyszer biztos, reggel.

40 é

2017. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2.neked a Codegen tápok a jók,winből pedig a 95.
2017. júl. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!