Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hohyan lehet Windows Xp...

Dunken Master kérdése:

Hohyan lehet Windows Xp alatt, használni egy Huawei e5577 routert?

Figyelt kérdés
A Telenortol kihoztam ezt a routert és nem tudom xp alatt használni pedig írja,hogy xp támogatása is van,de még sem jó windows 7 alatt jó előre is köszönöm.

#router #Telenor #XP #Internet.LTE
2017. jún. 11. 08:00
 1/4 Szirty ***** válasza:

Ez egy WiFi hotspot szerintem.

Nem hiszem hogy van köze akár az XP-hez akár Win7-hez, nem rendszerfüggő a használata.


Az viszont lehet hogy az XP-s géped nem ismeri azt a WiFi szabványt amivel a hotspot sugároz.


Sajnos nem írtad le mi a jelenség pontosan. Pl. hogy megpróbál csatlakozni de nem sikerül, vagy nem látja az SSID-jét sem, stb. Én meg ezt innen nem tudom kitalálni neked.

2017. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy router géptől, oprendszertől teljesen függetlenül működik.
2017. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor usb kábellel csatlakoztatom,felismeri és azt írja,hogy nem sikerült telepitenunk az eszközt lehet,hogy az eszköz nem fog megfelelően müködni valami driver segitene gondolom,de honnan kéne egy ilyen programot letölteni
2017. jún. 11. 08:22
 4/4 Szirty ***** válasza:

Ha USB-zel akkor igen kell XP driver hozzá.


És mi lenne ha leírnád hogy milyen géphez milyen módon milyen okból szeretnéd csatlakoztatni. Pl. miért USB-vel?

2017. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!