Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung galaxy s6 edgéről...

Samsung galaxy s6 edgéről mire érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Már ez a harmadik ilyen telefonom (volt egy zöld,egy arany,és most egy fekete,mindegyik harminckét gigabálytos)de most mikor utoljára cserélték már az s hetet akartam megvenni,de nem enkedték,mert még az első telót "kéztől" használtan vettem és mindig csak csereutalványt adtak így nem lehetett csak ilyet venni(egyébként még az első cserénél nem is vettem volna csak ilyet).De most már kéne egy új,jobb teló,mertfőleg a mostanin amin android 6.0 marshmallow van kifejezetten akadozik még alap dolgoknál is,és a játékok sem az igaziak már,sőt melegszik is,fagy,kikapcsol.Így karácsonyra szeretnék egy új telót.Amit kinéztem:iphone 7,iphone 6s,iphone se,samsung galaxy s7,htc 10,huawei mate 8,lg g5,oneplus 3,google pixel xl,a samsung galaxy note 7 is köztük lett volna,de már nem árulják.Kb százezret tudok ráfizetni!A válaszokat köszönöm.

2016. okt. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Samsung S7, bár én az LG G4-emmel is elégedett vagyok (kemény nagy tokban nem lángol a kezem :D ).


Iphone 7 nekem a jack dugó eltüntetés értelmetlen, de kinek mi, egyébként tesztek alapján a vízállósága jobb mint a samsung s7-nél.


Google pixel kicsit túlárazott (ahhoz képest amit ad).

2016. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Samsung Note 7 -re, "kirobbanó" sikere van. :-D
2016. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha most kéne venni androidos telót HTC 10 et venném, annyi hátránya van, hogy a gyári appok többsége google (zenelejátszó stb)

Esetleg S7edge-t (de nem tudom engem kiráz a hideg a fogásától)


Ha ios akkor (én) a i6s (plust) venném, i7 (plus) jó meg minden de ez az érintő gomb nekem nem jött be, kb olyan volt mintha egy törött üveget törnék még jobban össze.


Ha nem félsz a kínai márkáktól akkor esetleg OnePlus3, én mondjuk itt félnék egyrészt a garanciáztatás miatt, másrészt meg a szoftveres támogatás miatt/illetve hogy lassul majd a teló x félév után.

[de majd mindjárt kioktatnak, hogy milyen überfäszä is az]

2016. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik kommentelő!S7 edgét semilyen féle képpen nem vennék csak sima s hetet,mert a mostaninak is iszonyú rossz a fogása,túlérzékeny és mindig félrenyomódik.Az iphoneból,hát nem is tudom,félek egy kicsit tőle,mert az egyhónapos ipad mini kettőm még csak kb három napot volt a kezembe,mert azóta folyton a szervízbe hordjuk.A kínai gyártóktól nem irtózom,egyszer volt egy zte blade hármam,tök jól bírta,egy év alatt el se romlott,be se lassult,(igaz cyanogenmod 9 volt rajta)És amikor kijött a real racing három egy processzor órajel húzás után azt is vitte xd!Csak egy év alatt elromlott és végül mihelyt lejárt a garancia,már a képernyőből egy csík nem működött.Nekem az oneplus három is tetszik,de én inkább valami "márkásabbra váltanék".
2016. okt. 21. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most i6 plus van, egyelőre nincs gond majd lesz ha a képernyő meghal, de elvileg a 6s plusnál nincs ilyen gond (még).
2016. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

LG G4 et tudom ajánlani. A G5tel az a bajom h nincsen rajta hátlapi gomb amúgy jó teló. LG V10 , V20 esetleg?

Am. Ha LG -t veszélyes akkor még a gyári quickcircle tokokat tudom hozzá ajánlani

2016. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik válaszoló!Nekem meg a g4-gyel van bajom,mégpersze annyi,hogy nincs rajta ujjlenyomat olvasó.A hátlapi gombok nem érdekelnek.Amúgy meg g4-et azért nem vennék,mert még rosszabb,mint az s6-edgém.
2016. okt. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!