Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok programot eltávol...

Hogyan tudok programot eltávolítani?

Figyelt kérdés
Évek óta Operát használok böngészőnek, aminek a google az alapértelmezett keresőmotorja. Semmi gond nem volt vele mostanáig. Ha megnyitom az operát, nem a google jön be, hanem valami Safefinder.com! Jelzi az oldal, hogy nem biztonságos. Utánanéztem a neten, állítólag valami vírus. Próbáltam törölni a "programok törlése" menüben, de nem törlődik. Próbáltam még a Re Image programmal is, de meg kéne vásárolni az egész programot, hogy valamit csináljon. Van valakinek ötlete, hogy hogyan törölhetném?
2017. jún. 11. 19:21
 1/3 Shaddark ***** válasza:

Szerintem a Reimage pont ugyanúgy viselkedik mint bármely más "vírus"...

Vírussal vírust eltávolítani nem annyira szerencsés.


[link]

Én ez alapján csináltam az éven egy gépen, ott működött a megoldás. Kicsit macerás de ez van.

A Reimaget is írtsd le inkább ;)

Ehhez

[link]

2017. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

És még valami,

ha telepítesz valamit ne nyomkodd az Ok - Ok - Yes gombokat ritmusra. Olvass, értelmezz és mindenhol custom menüt kérj. Csak azt rakd fel amire szükséged van, a telepítőhöz mellékelt 26 másik programot pedig ne.

2017. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta sajnos rájöttem, hogy a Re Image egy nagy kalap f.. Az internetes böngészőben akár hányszor meg akarok nyitni egy új oldalt, mindíg feldobja a saját oldalát! Letölteni nem szoktam, mert már 3x volt újra telepítve a gépem, de állítólag sima böngészéssel is felmehet a gépre valamilyen vírus.
2017. jún. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!