Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mega 50GB ingyenes tárhelyet...

A Mega 50GB ingyenes tárhelyet ad, a Degoo - 100GB ingyenes tárhelyet ad. Melyik felhőszolgáltatás a biztonságosabb ezek közül?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ezekre:


- Ne zárjanak be, vagy ne zárják be.

- Ne töröljék le a tartalmakat.


Ezek a tárhelyek közül melyik a biztonságosabb, melyik éri meg jobban használni?



2017. jún. 19. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mind a kettő lutri kategória
2017. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erről a Degoo-ról még nem hallottam. Mega ingyenes tárhelyem volt egyszerre több is. Sajnos elfelejtettem bejelentkezni a fiókjaimba időnként, ezért az ingyenes tárhelyeimet megszüntették (kb. 1 évig nem léptem be..) Sajnos az összes feltöltött adatom elveszett. Ezért nem a tárhely szolgáltatót hibáztatom, egyszerűen én voltam hülye.:(
2017. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Deegoo iszonyat lassú, 1 hónapja várom hogy feltöltse a 45GB családi képeket.

Mega valamivel jobb de mindig feltörte az Anonymous, mert a tulaj sem volt tiszta. De szerintem így is jobb választás.

Én a Pcloud-ot használom, ingyenes kuponnal örökre 50GB-t kaptam és marhagyors, óra mellett fut és azonnal tölti ha új kép van a képek mappában

2017. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 24. 12:29
 5/5 Guenther válasza:

A kérdés valójában az, hogy mi igazán fontos számodra? A biztonság, vagy az ingyenesség. mert a kettő tutui, hogy nem működik együtt.

Egy ingyenes szolgáltatót sosem kérhetsz számon, ha holnap lehúzza a rolót, és elvesznek az adataid. A Google pl a GooglePlus szolgálttaását zárta be most február elején.

Ráadásul az ingyenes szolgáltatások esetén nincsenek a fájljaid titkosított kulccsal védve - szerver oldalról bárki beletúrkálhat. Olvasd el mindig a felhasználási feltételeket! Igaz a érdésedben nem a DropBox-ról és GoogleDrive-ról kérdeztél, de legutóbb ezeknek böngésztem át a felhasználási feltételeit: botrány - lényegében a feltételek elfogadásával feljogosítod őket arra, hogy azt csinálhassanak a feltöltött tartalmaiddal, amit akarnak - nem hiszem, hogy az ingayenes szolgáltatások esetében ez máshol ne így lenne.

Nem utolsó sorban ki tudja, hogy a szerverek a világ melyik pontján vannak - azaz hol vannak fizikailag az adataid.

Nekem ezek fontosak.

Ráadásul, tudjad, hogy az ingyenes szolgáltatás kínáló vállakozások is az ügyfeleikből élnek: és ha nem fizetsz a szolgáltatásért, akkor te nem az ügyfele vagy, hanem a terméke.

Tudom, a magyar ember olyan, hogy a szarból akar várat építeni - de tudod van az a magyar mondás is, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Szóval, ha megbízható, gyors, biztonságos, titkossított adattárolást kínáló, ráadásul hazai adatközpontot üzemeltető szolgáltatót keresel, nézz körül itt: [link]

2019. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!