Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miről lehet szó pontosan, mi...

Ich bin ich kérdése:

Miről lehet szó pontosan, mi a lehetséges megoldás?

Figyelt kérdés

"A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani A (z) www.youtube.com nem fogadta el az Ön bejelentkezési tanúsítványát, vagy a bejelentkezési tanúsítvány lejárt. ERR_BAD_SSL_CLIENT_AUTH_CERT"



Kérem, valaki szánjon meg és segítsen nekem!

Tehát a fentebbit tapasztaltam, mikor meg szerettem volna nyitni a Youtube-ot. Valamint egy másik webhely esetében szintén. Mit tegyek? Mit tudok tenni? Hogyan tudom megakadályozni, hogy megismétlődjön ez az egész vagy valami hasonló?

Nos, úgy gondolom - és szerintem nem mondok hülyeséget - , hogy itt olyasmiről van szó, hogy valaki ügyködött a gépen, annak okából, hogy szúrta a szemét valami és ezért azt látta jó és hatékony megoldásnak, hogy valahogyan elérje azt, hogy ellehetetleníti számomra egyes oldalak látogatását, ugyanis minden más oldalt el tudtam érni. Hát, sikerült neki, jelenleg nincs ötletem, hogy hogyan lehetne kiküszöbölnöm ezt a problémát, próbáltam tájékozódni, de nem jöttem rá semmire, sajnos, ezért remélem, hogy valaki másnak lesz valami javaslata, részletes megoldási terve! Hogyan lehet tehát visszacsinálni ezt? Mi ez egyáltalán, mi történt, vagy mit tettek? Előre is nagyon megköszönöm, hogyha választ kapok!

Minden jót Mindenkinek!



2017. jún. 19. 20:17
 1/3 Hominida ***** válasza:

Ezek a tanúsítványok nem érnek egy kalap szrt sem. Hamisítják, és innentől ostobaság rájuk támaszkodni. Próbáld meg a böngésződ beállításaiban kikapcsolni az egészet, vagy azt megadni, hogy a böngésző hagyjon rá minden tanúsítványos panaszkodást az oldalakra.


A YouTube nekem meg azt írja ki, hogy a böngészőm már nem biztonságos, és emiatt nagyon szomorúak. Odakattintok egyet valahová, és csinálom tovább, ez engem nem akadályoz a letöltögetésben.

2017. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dongaben ***** válasza:
Valóban. Egy másik böngészővel érdemes volna megnézni. Én tabletnél jártam úgy, hogy visszaállt a dátum egy régebbire, de gondolom, itt nem ezért "járt le" a tanúsítvány.
2017. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt az ESET szűrője szokta okozni (gyors internetes keresés után kinyomoztam), ha ESET-ed van kapcsold ki a Web SSL védelmet, ha tényleg ESETed van itt leírja [link]

Vagy persze más antivírus is lehet

2017. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!