Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges úgy beállítani a...

Lehetséges úgy beállítani a Facebook accountot hogy csak az ismerősök lássák még a profilképet is?

Figyelt kérdés

Mert változtatáskos is kiírja a rendszer hogy a profilkép mindíg nyilvános. Illetve hogy meg se jelenken valali a Face! Keresőjébenben. Valakit hiába keresek. És nem engem tiltott le, mivel barátomat megkértem, nézzük meg az ő accountjával és nála sem jelent meg.

100% hogy nem is tudnak egymásról. Lehet felfüggesztette magát vagy valamiért letiltották egy időre? Olvastam hogy van ilyen pár napos,1 hetes letiltás, ha valaki jelent valakit.

Az ismerősei ismerősei közűl is eltűnt



2017. jún. 20. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem.
2017. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Bővebben?

A profilkép MINDÍG nyilvános?

Akkor hová lett?

Kizártnak tartom hogy törölte magát.

Mennyi időre szokták letiltani az accountokat?

2017. jún. 21. 11:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Illetve még azt kérdezném, inaktíváláskor, letiltáskor a saját oldala mellett az ismeresősei oldaláról is eltűnik minden hozzászólása?

Ilyenkor a Face semmilyen visszajelzést se küld?

Kiírhatnák hogy ideiglenesen törölték vagy ilyesmi

2017. jún. 21. 11:32
 5/5 Balu4567 válasza:
Nem nem küld! Esetleg előre szól az ismerőseinek a személy A progilkáp mindig nyílvános!
2017. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!