Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan felkapott mostanáb...

Miért olyan felkapott mostanában az eBuddy?

Figyelt kérdés
Nemtom miért, de szinte már minden partnerem msn-en szinte nem a windows messenger-t hanem az eBuddy-t használjaa...
2010. máj. 19. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szörnyű!!!:D

kész vége az msn világának...najó én azért használom,mert nem megy a gépemen az msn ennyi,mindig valami hibát ir ki

2010. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ss ez téged zavar ? Próbáld ki te is és megtudod, hogy jó-e vagy nem...Ennyit tudok mondani :D
2010. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem aztán egyáltalán nem zavar, csak érdekel, mi olyan jó benne, de ahogy az első is írta, akkor azért, mert elfut olyan gépeken is amin a rendes msn nem megy el! köszi.
2010. máj. 19. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
ebuddy azért jó mert nem kell feltelepíteni, meg nem lesz vírusos mint az msn - mondjuk én szeretem mindkettőt. sztem akik az ebuddyt használják, inkább azért h ne kelljen feltelepíteni az msnt vagy ilyesmi
2010. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!