Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Windows Rendszerbiztonság...

A Windows Rendszerbiztonság nem enged wifire csatlakozni. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Eddig is felugrált nekem ez az ablak, hogy Windows Rendszerbiztonság bejelentkezés, de mi dig kiixeltem. Ma reggel óta viszont nem hajlandó wifire csatlakozni. Mindig bedobja az ablakot, és ha ixelem, akkor nem csatlakozik.


Egyáltalán az sem tiszta nekem, hogy mi ez, mi a felhasználónév, mi a jelszó, mire jó ez egyáltalán. Külön tetszik, hogy semmi olyan lehetőség sincs, hogy elfelejtett jelszó, vagy ilyesmi...


Szóval, mit kellene tennem?



2017. jún. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
os?
2017. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem. Win10
2017. jún. 22. 12:25
 4/8 A kérdező kommentje:

És azt is elfelejtettem írni, hogy a Microsoft fiókkal is próbáltam, de úgy tűnik, ez valami más, mert azzal nem enged be.


Nem tájékoztat, hogy rossz a jelszó, vagy ilyesmi, egyszerűen csak továbbra sem csatlakozik. Újfent nagyszerű dizájn...

2017. jún. 22. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan WiFi-re csatlakozol, amin vállalati WPA2-Enterprise védelem van.

Ha céges WiFi, akkor kérj segítséget a rendszergazdától, ha pedig UPC Wi-Free, akkor írd be a beállított felhasználóneved, és jelszavad. Vagy ha otthon vagy, akkor ne a Wi-Free csatlakozz, hanem a rendes, saját WiFi hálózatodra.

2017. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyetemen vagyok, Eduroamra próbálnék. Nem tudom, ismered-e, de röviden egyetemi hallgatók mehetnek fel rá, egyéni azonosítóval. Tegnap este még fel tudtam menni. Ma reggel óta pedig már nem. A teló felment rá. A laptoppal próbaltam még kis ingyenes éttermi wifiket, azokra sem ment fel.


Azóta beszéltem ügyfélszolgálattal, sajnos nem jutottunk előbbre. Ő sem, de én sem tudtam rájönni, hogy ez a Windows Rendszerbiztonság bejelentkezés ezt mi a fsz ez :D Mert Microsoft fiókkal nem enged be. Egyszerűen csak ott virít, bejelentkezést kér, ha pedig ixelem, akkor sorry, de nem tudok csatlakozni, írja. Semmi súgó, semmi elfelejtett jelszó lehetőség, semmi.


Arra gondolt még, hogy talán az ESET okozza, szóval még megpróbálom majd annak a letiltásával is működésre bírni. Most megyek haza, megnézem a MÁV wifin is, aztán az otthonin is. Az lesz az igazi gond, ha majd arra sem akar felmenni.

2017. jún. 22. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A feljövő ablakban az eduroamos felhasználóneved, jelszavad kell beírni, de itt részletes leírás van hogyan kell csatlakozni: [link]
2017. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm, lehet, hogy ez lett volna a megoldás. Majd kipróbálom újra, most egy hétig nem leszek az egyetemen. Eszembe sem jutott. Nem tűnt logikusnak, hogy a 2 éve megjegyzett majd folyamatosan használt Eduroam-ra valamiért egyszercsak újból elkéri a belépési adatokat. Valahogy így 4 óra alvás után eszembe sem jutott. Jó hülye vagyok, ha kiderül majd, hogy tényleg ennyi volt a bökkenő :D
2017. jún. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!