Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért hoztam létre YouTube...

Miért hoztam létre YouTube csatornát?

Figyelt kérdés
Nem áll szándékomban videózni, ezt leszögezeném. Nemrég kommenteltem egy YouTube-os videó alá (nem szoktam amúgy, ez volt ez első kommentem ezen az oldalon), és automatikusan kiírta, hogy "Létre hoztál egy új csatornát, nevedre rákattintva megnézheted." Megnéztem, persze tök üres volt, nem is akarom használni, stb., de nincs rá szükségem. Hogyan töröljem? Vagy egyszerűen ne kommentljek? Avagy hagyjam, nem sok vizet zavar? Azt gondoltam, csak annak van csatija, aki regisztrál, stb stb., ez miért van így?

2017. jún. 22. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy kommentelj regisztrálni kell, ami automatikusan ad csatornát is. Nem lehet törölni, senkit sem fog zavarni hogy van, mindenki másnak is van
2017. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!