Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hihetetlen módon belassult az...

Hihetetlen módon belassult az internetem? Mi lehet az oka leterheli valami?

Figyelt kérdés
Speedtestnél a pingem 20-30 a letöltési sebességen nincs meg egy mega sem... A feltöltéssel semmi probléma nincs az hozza az átlagos szintet. Oldalakat is elég nehezen töltök be viszont például a youtube problémamentesen megy. Nem fut semmi ami terhelhetné, nem fut semmi letöltés. Valaki találkozott már hasonlóval? Ha igen mi lehet a megoldás?

2017. jún. 22. 14:55
 1/8 Derwer ***** válasza:

Bármi lehet.

Milyen net, milyen router, több gépen is jelentkezik ? Vezetéken és vezeték nélkül is? Live rendszer alól mi a helyzet?

2017. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Upc-s vagyok vezetéken jön a gép is kábellel csatlakozik. Wifi van ott igazából nem érezhető semmi ugyan úgy működik körülbelül ennyit tudok mondani róla nem sokat értek a hálózatokhoz.
2017. jún. 22. 15:30
 3/8 Derwer ***** válasza:
Tehát csak a te gépeden jelentkezik, másik gépen nem? Akkor az adott gépnél van a gond. Torrent megy? Egyéb?
2017. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy másik gépünk ami wifin csatlakozik és ott sem működik. A feltöltési sebesség normál szinten van csak a letöltés esett vissza ilyn 0,15 re meg hasonlókra. Torrent nem fut és semmi letöltés sem.
2017. jún. 22. 16:56
 5/8 Derwer ***** válasza:

És router nélkül mi a helyzet ? Vagy másik routerrel...

Persze csak egy gép legyen online...

2017. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A upc-nél a modem router is egyben vagyis ugye ez sugározza a wifit így külön routerem nincs. Újraindítottam viszont a reset gombbal még nem próbáltam. Vajon az megoldás lehet? Külön érdekesség, hogy speedtestnél a host nál a digi neve jelenik meg és a hely meghatározása is gondot jelent.
2017. jún. 23. 02:32
 7/8 Derwer ***** válasza:
Azt a routert át lehet rakni modem üzemmódba. Hard részt max az onnan való visszaálláskor jön majd jól...
2017. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam egy testet és minden működött ahogy lennie kell. Meg volt a letöltési sebesség is meg a fel is. Többször is megpróbáltam és mindig jó volt. Ezek után indítottam egy steam-et, hogy folytassam a tegnap megkezdett letöltésemet és bumm a letöltési sebesség megint vissza zuhan 15kb/s-re... Azóta megint nem működik és most már kezd felmenni a pumpa de igazán...
2017. jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!