Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játékok közben miért szakadozi...

Játékok közben miért szakadozik az internet kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mikor játszom néha megáll a netem és visszajön. Eddig overwatchozás és heroes of the stormozásnál tapasztaltam. Overwatchnál még rosszabb a helyzet, mert ha pillanatjira megszakad akkor kidob teljesen a játékból.
2017. jún. 28. 21:35
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt hasonló. Lehet hogy meg van szakdva valahol a netkábeled. Nekem az volt a baj hogy a skype sok netet zabált és nem maradt :D Mi nagyobb netre váltottunk.
2017. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utp kábelre gondolsz? Azt most cseréltem nem rég és ugyanezt csinálja. Nekem 100 megabites netem van aminek jónak kell lennie. Felhívtam egyszer a szolgáltatót emiatt és azt mondták, hogy nem láttak hibát. Nálam csak játékok közbe jön elő.
2017. jún. 30. 11:22
 3/3 Marcell10 ***** válasza:
Az ucp egy nagyon szar szolgáltató. Több ismerősöm is fikázza, mert hogy nekik is állandóan megszakad. Persze ezt játék közben észrevenni a legkönnyebb, egyébként nem.
2017. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!