Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome-ban ha keresek...

A google chrome-ban ha keresek akkor a Yahoo search-re visz át, ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom törölni, a keresőmotornál megtettem, de nem lett jobb, a "programok és szolgáltatások" mappában meg nem látok Yahoo-s valamit hogy törölni tudjam. Olvasgattam neten hogyan lehetne letörölni,de programokat írnak hozzá,viszont anyu gépére nemlehet illegális programokat leszedni. Sajnos nem értek a gépekhez ,nem tudom megoldani ezt a problémát. Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni!

#Yahoo #vírus törlése #Yahoo törlése #google chrome vírusos lett
2017. jún. 29. 18:36
 1/5 Balu* válasza:

Máshol is feltettek hasonló kérdéseket:

1. https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__2..


Töröld ki innen a Yahoot és állítsd be a Google-t alapértelmezettnek: [link]


Ha ez sem segít, akkor állítsd be kezdőoldalnak a google-t és kapcsold be a "kezdőoldal gomb megjelenítése"-t a beállításokban.

2017. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,keresőmotornál be van állítva meg törölve van a yahoo ,de nem lett jó. Kezdőoldalnak meg nem akarom beállítani,mármint azzal nem törlöm a yahoot, max csak elfedem.... De én megszabadulni szeretnék tőle teljesen. (Maximum míg nem tudom törölni kipróbálom azért ezt a megoldást is,köszi!)
2017. jún. 30. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdesz beírni valamit a címsorban, de még nem nyomsz entert, azt írja hogy a Googleval, vagy a Yahooval fogsz keresni? Ha azt írja hogy Googleval, egy kiegészítő átirányítja a kéréseket (és ha ezt meg tudja tenni, jelszavakat is lophat!)

chrome://extensions oldalon ismeretlen kiegészítőket eltávolítani. Ha nem jó, böngészőt újratelepíteni. AdwCleaner, esetleg Malwarebytes, HitmanPro keresést futtatni.

2017. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy vírus.
2017. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Google-t adta ki,majd mikor kerestem akkor dobott át a Yahoora.

Köszönöm a választ, de végül ma elvittem számítógép-szerelőhöz inkább, ő pár kattintás alatt megoldotta sikeresen. :D (én meg itt kínlódtam vele... :") )

2017. júl. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!