Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi nézik a YouTube-on azt az...

Mi nézik a YouTube-on azt az emberek hogy a másik reagálnak egy előzetesre?

Figyelt kérdés
Nem értem, de ezek az ilyen emberek akik ezt csinálják jól keresnek vele és még videósnak is hívják magukat, holott csak egy stúdió által összevágót anyagot néznek meg miközben veszi őket a kamera.

2017. jún. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen videót se láttam még.. Biztos nagyon népszerű
2017. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig tucatnyi meg tucatnyi van.

Pont ugyanazert amiert neznek gameplay videokat, vagy epp valosagshowokat.

2017. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát, lehet, hogy nem ilyen válaszra számítasz, de én pl azért, mert a rajongásomat nem tudom kivel megosztani.


7 éve ismerem a Star Wars-t, pár éve pedig egyszerűen megimádtam. Láttam mindegyik filmet, sorozatot, rengeteg teóriát, fanartot. De a rajongásomat, élményeimet, véleményeimet sajnos senkivel sem tudom megosztani, mert nincs a környezetemben még egy olyan "fangirl", mint én. Pedig de jó lenne! Barátnőm rengeteg fandomot szeret, Harry Potter, Gyűrűk Ura, Percy Jackson, Teen Wolf és még rengeteg mindent... Neki sincs ilyen fantársa, de ő ezt nem érdekli, ha akar akkor egész nap ezekről beszél, ha érdekel minket a téma, ha nem. Velem ellentétben ez zavar, hogy oké, én is tudnék egész nap erről beszélni, de zavaró, hogy a másik fél nem mond semmit, csak hallgat. Érted...


Ezért én Pinterestre megyek + a Youtube-ra rajongói társakat keresni, bár nehéz mert szinte csak küldöldi ilyen videósok vannak. Akár még reakcióvideókat is nézek. Nem tudom, engem ez megnyugtat, azt tudatosítja bennem, hogy nem vagyok egyedüli elvetemült SW fangirl. Barátnőm mondta is egyszer, hogy azért sajnál engem, hogy senkivel se tudok úgy igazán beszélgetni a rajongásomról :D


14/L

2017. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2017. jún. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!