Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért gond egy lánynak AnoTalk...

Miért gond egy lánynak AnoTalk-on a korom és kilép?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert azon az oldalon általában a 14-17 éves generáció van fent FŐLEG lehet túl idős voltál annak a lánynak .
2017. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tökmind1, melyik fázisban, de úgyis megszakad a beszélgetés. sok az ilyen agyhalott, akik valójában azt sem tudják, miért vannak fenn, azt hiszik, beszélgetni akarnak, mégis az van, hogyha kifognak egy értelmes srácot, aki nem a farka méretével indít, azt sem becsülik meg, mert vagy a korunk nem tetszik, vagy a téma, amiről elkezdtek beszélgetni...


pedig szerintem ennek az oldalnak pont ez lenne a lényege, a könnyed beszélgetés akármiről. mégis sokan akkora feltételeket szabnak, ha már az a téma őt nem érdekli, szépen lekoptat, ahelyett, hogy próbálna valami érdeklődést tanusítani.

2017. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azokkal, akik el se kezdik a beszélgetést, máris kilépnek? Vagy azok, akiknél köszönök és megkérdezem, mi a helyzet, majd váratnak veled 2-3 percet és kilépnek?
2017. jún. 29. 23:22
 4/6 anonim válasza:
Nyugi, a fiúk is gyakran csinálják ezeket... Mármint a szó nélkül kilépőset is.:D
2017. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem szoktam foglalkozni a korral, viszont sokan kilépnek, mert túl fiatalnak tartanak.
2017. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én minden beszélgetést azzal kezdek, hogy elmondom, hogy senkivel sem szerenték komoly kapcsolatot, nem fogok velük lefeküdni, kamerázni, semmi. Illetve, hogy abberált emberek kíméljenek. Eddig 2 teljesen normális srácot találtam, akikkel 1-1 órácskát beszélgettem is, nagyon rendesek voltak. A többiek továbbnyomtak.
2017. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!