Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma a youtube-...

Mi lehet a probléma a youtube-bal?

Figyelt kérdés

Ujra kellett raknom a gépet, és azóta minden böngészőben akad a youtube, megy a kep folyamatosan, csak nem 24fpsel.

Hardveres gyorsítást kinyomva, flash playerre váltva htmlről, bővítmények nélkül is próbáltam, úgy is akad. Sfc scant, driver reinstallt dduval, chipset frissítést, vírusirtót/malwarebytes anti malwaret is futtattam, semmit nem találtak. Indavideó, letöltött filmek, játékok nem akadnak csak a youtube. Semmi nincs 10% használat fölött közben, 38-43 fokok a hardverek.

Maga a konfig egyébként i5 760. P55A-UD3, 12GB RAM, GTX 680 (382.05 driver) Újratelepítés előtt a youtubebal semmi probléma nem volt, más miatt raktam újra.


Válaszokat előre is köszönöm.


2017. jún. 30. 01:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott... Semmit nem csináltam vele, mivel azokon felül nem is nagyon tudtam volna, max újratelepíteni.
2017. jún. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!