Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani a netről...

Tudnátok ajánlani a netről ingyenesen letölthető viszonylag egyszerű videószerkesztő programot ajánlani?

Figyelt kérdés
4 rövid videót szeretnék egybe dolgozni,vágni a yotube- ra

2017. jún. 30. 06:13
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld ki az AVIDEMUX nevezetű programot : [link]


Ha a 4 videónak megegyezik minden paramétere akkor simán egyszerűen össze tudod rakni őket, ha nem akkor is össze tudod rakni őket, de akkor konvertátltatni kell a video részeket.


Nézd meg ezt : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem lenne egyszerűbb eleve a youtube-on csinálni?

[link]

2017. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hitfilm 2017 express (ez a legprofibb ingyenes program), Avs video editor,Shotcut,cyberlink Powerdirector, videopad (úgy tudom ez nemrégiben fizetős lett de azért ideírtam), movie maker, apowersoft (bár ez vízjeles), camtasia studio, a pinnacle studio "kistesója", a videospin, és persze a blender.Most ezek jutottak az eszembe, remélem segítettem :)
2017. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ingyenes és egyszerübb mint a hitfilm vagy akármelyik más! Az egyik a windows movie maker: [link]


vagy ha egyszerű, profi, ingyenest szeretnél ez a legeslegjobb bár egy kicsit bonyulultabb mint a movie maker: [link]

2018. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!