Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a gyaloglo...

Miért nem működik a gyaloglo chat?

Figyelt kérdés

A Bejelentkezés még sikerül, vagyis üdvözli a nickemet, megjelennek a Profilom, Üzeneteim stb opciók, viszont a "Tovább" gombra kattintva (ahol be lehet jutni a chatbe) feljön egy ablak, és teljesen fehér minden. Se szobalista, se semmi.

Mi a teendőm?

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 30. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még mindig a régi vacak Java appletes? Mert akkor azért nem megy, mert vagy nincs telepítve a Java, vagy olyan browsert használsz, amiben tiltva van.
2017. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs tiltva, mert eddig működött, csupán 2 napja nem működik.
2017. jún. 30. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:

pedig nekem működött. olyasmire gondolok, mint az első válaszoló.

engem egyszer azért nem engedett be, mert egy vírusirtó program letiltotta.

aztán meg azért, mert nem volt javam, vagy mim. sőt tavaly óta csak az új chatre kattintva webchattel tudok bemenni.

2017. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nem tudtok a Gyalogló Chat-hez hasonló oldalakat mondani?

Chat.hu-t meg hotdog chat-et ismerem ezen kívül? Előre köszönöm.

Titeket is kidob a gyaloglo chat?

Próbáltam belépni, ahogyan eddig, de amikor a szobák listáját kellene betölteni, kidob a rendszer a bejelentkezési oldalra.

Gyalogló chat miért nem enged belépni most Java nélkül?

..régen engedet nélküle is..nem akarok rátenni Javat mert lefagy tölle a gép meg bellasul iszonyat..xpsp3 van a gépen..




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!