Miért nem működik a gyaloglo chat?
A Bejelentkezés még sikerül, vagyis üdvözli a nickemet, megjelennek a Profilom, Üzeneteim stb opciók, viszont a "Tovább" gombra kattintva (ahol be lehet jutni a chatbe) feljön egy ablak, és teljesen fehér minden. Se szobalista, se semmi.
Mi a teendőm?
Köszönöm a válaszokat!




válasza:



válasza:pedig nekem működött. olyasmire gondolok, mint az első válaszoló.
engem egyszer azért nem engedett be, mert egy vírusirtó program letiltotta.
aztán meg azért, mert nem volt javam, vagy mim. sőt tavaly óta csak az új chatre kattintva webchattel tudok bemenni.
Kapcsolódó kérdések:
Chat.hu-t meg hotdog chat-et ismerem ezen kívül? Előre köszönöm.
Próbáltam belépni, ahogyan eddig, de amikor a szobák listáját kellene betölteni, kidob a rendszer a bejelentkezési oldalra.
..régen engedet nélküle is..nem akarok rátenni Javat mert lefagy tölle a gép meg bellasul iszonyat..xpsp3 van a gépen..
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




