Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » CSALI weboldalt hogyan tudnék...

CSALI weboldalt hogyan tudnék csinálni? Hogy lebuktassam a munkahelyi megfigyelő rendszert?

Figyelt kérdés

tegyük fel a meglátogatott URL-eket naplózza a munkáltató.


Mivel router szinten a https kapcsolódásokba nem lát bele igy logikus, hogy a gépekben van a poloska és onnan megy ki a napló


arra gondoltam, hogy egy csali weboldalt nyomok bele a naplózásokba, amit kiváncsiságból meg fog nyitni, és erről én kapok egy értesítést és le van buktatva a rendszer, mivel az url-t csak én ismerem.


azonban nem vagyok képzett ezen a területen, igy csak tutorialokból és müszaki érzékből tudok összeügyeskedni egy ilyen megoldást.


tippek? olyan megoldás kellene, amit iphoneról történő látogatás esetén is müködik, mert a fönöknek iphoneja van.


2017. jún. 30. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj már James Bond, a látogatott weboldalak kb mindenhol naplózva vannak, és meg is tehetik ezt. Mit kell ezen lebuktatni ezt kb mindenki tudja?
2017. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű oldal megfelel látogatószámlálóval:


<html><head><title>OLDAL NEVE AMI A CÍMSORBAN LÁTSZIK</title></head>


Ide beilleszted a kódot amit az oldal ad:

[link]


</html>



-_________________________________________________-

Ennyi :D

2017. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az url naplózás engem nem érdekel....engem a keyloggerrel van bajom...főleg hogy sehol nincs leirva, hogy van megfigyelés...
2017. jún. 30. 21:42
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nekem egy kompett IP csapda jobb lenne, hogy érezze a fönök, hogy ennek a pengének két oldala van...szal hogy róla is kiderülnek dolgok.
2017. jún. 30. 21:43
 5/9 Dongaben ***** válasza:
Szerintem: Ennek semmi értelme! Ha valakit le akar buktatni a főnöke, azt bármikor megteheti...
2017. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaa igen, te vagy az a múltkori üldözési mániás kettyós.
2017. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én legalább nem a munkahelyen hőbörgök a megfigyelés miatt mint a többi dolgozó...(magukat járatják le)
2017. jún. 30. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

<?php

/*Ezt ahogy van cakpakk ezzel a szöveggel amit most olvasol együtt másold be egy index.php nevű fájlba, és hozd létre a 'logoltipk.html'nevű fájlt. Abba fogja menteni az IP címét annak aki megnyitja az oldal, illetve a böngésző típusát, illetve az időpontot is. Ezt az egészet cakpakk dobd fel egy ingyenes webtárhelyre, pl atw.hu, uw.hu... Amelyik szimpatikusabb oda rakod. Aztán nyisd meg az ipcim.com nevű oldalt. Ha a logolt ip egyezik ezzel, akkor valszeg a főnököd tényleg lefigyel titeket. Remélem tudtam segíteni.:) */



$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];

$browser = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];

$dateTime = date('Y/m/d G:i:s');

$file = "logoltipk.html";//Ebbe a fáljba menti az ipket

$file = fopen($file, "a");

$data = "<pre><b>Felhasználó IP</b>: $ip <b> Böngésző</b>: $browser <br>Megnyitási idő : $dateTime <br></pre>";

fwrite($file, $data);

fclose($file);

echo "<h1>404-hiba az oldalon</h1>";//ezt írja ki az oldal

?>

2017. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én a munkahelyemen dolgozok, nem olyan oldalakat nézegetek, amit el akarok titkolni a vezetőség elöl.


ha meg munkával kapcsolatos dolgokat csinálsz, azon mégis mi zavar, ha figyelik?


komolyan nem értem az embereket...:D vagy ha annyira netezni akarsz munkaidőben, akkor okostelefon, mobilnet, és azt a kutya nem fogja nézegetni...

2017. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!