Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router konfigurálás Wi-Fi-ről...

Router konfigurálás Wi-Fi-ről való letiltása?

Figyelt kérdés

Sziasztok Adott 3 darab router. 192.168.0.1,192.168.0.2,192.168.0.3

Azt kéne megoldani, hogy csak kábelről lehessen ezeket elérni, Wi-Firől nem. Tehát az adott oldal be se jöjjön!


Minden választ köszönök!



2017. júl. 2. 12:37
 1/5 lali51 ***** válasza:
A wifit csak akkor lehet konfigurálni ha megadod a felhasználó nevet és a belépési jelszót, ezeket változtasd meg.
2017. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én értem. De hogy el se lehessen WiFiről érni,a típusát se lássák semmi. Érted. De ez benne volt a kérdésben is
2017. júl. 2. 14:07
 3/5 lali51 ***** válasza:
A rutereken kapcsold ki a wifit, akkor nem tudják elérni.
2017. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sharkxxx ***** válasza:

A számítógépeden beírod a böngészőbe a routerek címét: 192.168.0.1

Kérni fogja a nevet és a jelszót.

Név: admin

Jelszó: admin


A beállításokban megkeresed a wifi beállításait: Wireless / Wireless Settings

Kipacsolod az antenna sugárzását: Enable Wireless Router Radio


[link]

2017. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen routered van, de pl az enyémen (RT-AC68U) be lehet állítani, hogy mely IP címek jogosultak a router admin felületébe belépni. A WAN hozzáférés le van tiltva. A dolog úgy áll, hogy az asztali gépen MAC bind IP cím van, és csak asztali gépről lehet belépni. Persze ezt is könnyű meghekkelni ( mármint MAC addresst), de az SSH hozzáférés úgy van beálltva, hogy nem jelszó hanem kulcs azonosítás van, amivel azért elég komplikált tudomány már. ( Egy komplikált admin jelszó is elegendő védelmet ad )
2017. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!