Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 64 bitessel, Mozillával...

Win 7 64 bitessel, Mozillával a Honfoglaló játék képe egy idő után elmosódik, és az képek, grafikák karakterek helyett csak elmosódott pacákat látok. Mivel lehet a baj? Azelőtt nem csinált ilyet.

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 12:26
 1/4 anonim válasza:

Mikor takarítottad utoljára a gépedet?

A gépház belsejét fél évente takarítani kell, mert felgyűlik benne a por, és elzárja a kondiutokat, ezért a gép kis használat után is felmelegszik, a ventillátorok pedig nem működnek, mert tele vannak nyomva porral. Ez általában okoz ilyeneket. Szedd lekké a géped, és zsepivel meg fültisztítóval pucold ki az összes ventit. Ha úgy véled, nem ez a baj, az is lehet, hogy olvad a videokártyád vagy a processzorod, és nem ártana cserélni. A lényeg: a gép öregszik. Viseld gondját.

2017. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Használj Google Chrome-ot, illetve tedd azt amit az első válaszadó mondott.
2017. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laptopom van.Akkor majd javasolt valamelyik szervízbe vinni,és belső tisztítást kérni?Jó,hogy mondod ezt,mert ezzel a kérdéssel bevallom őszintén nem foglalkoztam,mióta megvan a gép.Amúgy Firefoxszal csak a Honfoglalónál csinál ilyet.Érdekes.Chrome-al úgy nézem jó.
2017. júl. 11. 13:00
 4/4 anonim válasza:
A firefox máshogy kezeli a scripteket, kicsit megterhelőbb, de én személyesen jobban szeretem. Igen, szervizbe elvinném azért. Nekem asztali gépem van, és még így is porosodik rendesen, ha takarítom. (#1 vagyok)
2017. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!