Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore letiltás pedig a seed...

Ncore letiltás pedig a seed rendben?

Figyelt kérdés

1 hónap tiltást kaptam, régen volt pár hit'n'runolt hónapom, de csak amiatt, hogy nem egyedül használtam.

Most csak én töltök, a seed listám pipa 1,5Tb feltöltés, ha seedelek 0-24ben megy a gép.

Ma láttam az értesítést hogy tiltottak 1 hónapra, miközben a lista üres.

Hova tudnék ez ügyben irni?


2017. júl. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sehova. A szabályok elég világosak és te megsértetted őket. Legyél prémium tag és akkor korlátlan hitnrunod lehet és akárhány gépről használhatod (ugye alapból 2 gép a megkötés).
2017. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, IGEN tisztában vagyok a szabályokkal és hangsúlyozom, mikor hit'n'run miatt büntetést kaptam valóban úgy volt a listán jelezte a seedeletlen torrenteket.

most viszont NINCS a listában semmi :/

Felkerestem egy admint, azért ha valaki tud valamit megköszönném

2017. júl. 4. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs a listában semmi, akkor valsz. a 2 gépes tiltást szegted meg. Még mindig azt javaslom, hogy legyél Prémium előfizető (ha vége a tiltásnak). Esetleg küldhetek meghívót, ha gondolod.
2017. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is ma tiltottak ugyan úgy 30 napra csak nálam az a bökkenő hogy párom letöltött két zene albumot a telefonjára android torrentel és az baszik seedelni hiába futtatjuk :/
2017. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

töltsd le akkor a gépeden is a 2 számot és ott vissza seedeled :)


azt, hogy 2 gép nem látják, csak max 2 ip-t, de házon belül 1 neten összesen van 2 gép, telefonon sosem töltök :/ Ezért nem értem mert pw váltás után csak én tudom.

2017. júl. 5. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!