Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kezdő (most induló)...

Egy kezdő (most induló) facebook-oldalnak érdemes hirdetésre költenie? Megéri a boost?

Figyelt kérdés
Nemrég indítottam egy politikai témájú hírportált, elsősorban a facebookon működünk majd, később weboldal is tervben van. Kérdés, hogy mennyire érdemes hirdetésre költeni. Heti néhányszáz, esetleg ezer forintért lehet minőségi követőket gyűjteni, vagy ez túl kevés?

2017. júl. 6. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi kovetot szeretnel? Ez toled fugg.

Nekem az oldalam beindult magatol, es mar tobb szazezren kedvelik, naponta folyamatosak a likeok.

Persze az elejen lassabban megy. Ha szeretned felgyorsitani erdemes reklamozni.

Magadtol kerdezd meg, hogy neked megeri e, szeretned e ezt csinalni komolyan, evek mulva is akar. Akkor igen.

2017. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha politikai oldal, akkor ne költs rá sokat. Két hét, és a Balaton alján leszel egy szép betontömbbel a lábadon. Ne szórd el a lóvét, kell majd a temetésre.
2017. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi második! :D

Első: privátban megkérdezhetem az oldalad nevét?

És nem arra gondoltam, hogy megtérül-e, hanem inkább arra, hogy ha hirdettem, akkor valóban rosszabb eléréseket kapok majd a nem hirdetett posztokra, mondván hogy én úgyis hajlandó vagyok fizetni.

(Hallottam sok helyről, és logikusnak tűnik, ezért kérdezem...)

2017. júl. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!