Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mit csináljak? Bithorló?

Most mit csináljak? Bithorló?

Figyelt kérdés

Pár hónapja még rendszeresen használtam a Bithorlót, viszont valamiért egy idő után, egyre kevesebbszer jelentkeztem be. Amikor most újra megpróbáltam bejelentkezni, nem hagyta. Talán arról van szó, hogy ha sokáig nem használom, akkor törli a fiókom. Nem tudom :/

Van rá mód, hogy ezt megoldjam?

A válaszokat/tanácsokat előre is köszönöm! Rám lehet írni privát üzenetben is, ha valaki megoldással tud szolgálni.



2017. júl. 9. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha X ideig nem lépsz be akkor törölnek, ilyen a legtöbb torrent oldal, nem nagyon lehet tenni ellene, valószínű emailt is küldtek, hogy lépj be.
2017. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Az a helyzet, hogy a laptopom tönkrement 5 hónapja és csak egy hete lett meg a pénzem rá, hogy újat vegyek, ezért nem használtam egy torrent oldalt sem. Szóval így most megszívtam. Ez van...
2017. júl. 10. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérthet hogy írsz egy emailt neki, hogy ez történt, hátha jófejek és visszaállítják.
2017. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!