Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikrohullámú internet 2017-ben...

Mikrohullámú internet 2017-ben alternatíva már, ha 24/7 rendelkezésre állás fontos?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy megéri-e már ADSL-ről mikrohullámú internetre váltani. Az utóbbi időben magentáéknál nem túl rózsás a helyzet, felénk az elmúlt tíz évben egyetlen újítás volt, amikor 8 Mbps-ról 10 Mbps-ra emelték a névleges letöltési sávszélt és azóta is ott maradt, viszont amióta van Wi-Fi Fon a routeren, azóta örülhetek a 6 Mbps-nak, a feltöltés meg alig 500 kbps úgy általában és kétszer drágult is, mióta előfizettem. Nincs konkurenciájuk és amerre lakom, még csak terveik sincsenek fejlesztésre. De sose szakadt még meg, ami rendkívül fontos.

Szóval, hogy áll most a mikrohullámú szolgáltatások színvonala? ZNET Telekom érdekelne elsősorban, azonos (hűségidő nélküli) áron a garantált is több már, mint amit a magenta nyújt.



#mikrohullámú-internet
2017. júl. 11. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy mi elérhető a környéketen, de azzal számolj, hogy igencsak időjárásfüggő.


Ha a ZNET érdekel, akkor érdeklődj az ő ügyfélszolgálatuknál!

2017. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem inkább gyakorlati tapasztalat érdekel, nem az ügyfélszolgálat véleménye. Azt tudom, hogy időjárás-függő, csak a kérdés, hogy mennyire, meg úgy általában mik a tapasztalatok a rendelkezésre-állásáról.
2017. júl. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!