Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mennyi időt töltötök...

Ti mennyi időt töltötök naponta facebookon?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
5 perc.
2017. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 perc
2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Naponta többször jön értesítés, néha megnézem az üzenőfalat is meg távoli ismerősökkel szoktam chatelni néha. Összesen szerintem ez kb.1 órát tesz ki, de csak úgy pár percnél tovább sosem szoktam bejelentkezve maradni.
2017. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hominida ***** válasza:
0 perc. Ilyen is van. Pedig be vagyok jelentkezve.
2017. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Negyed óra lehet körülbelül amit konkrétan a Facebook.com tartományain töltök. Viszont a messenger.com és messenger appok az egész napom behálózzák. Testvérem és a legjobb barátom sem a szomszédban lakik így marad velük az online csevegés. Az viszont egész nap, kivéve ha olyan szakaszban van a munkám, hogy semmi sem terelheti el a figyelmem. Vagy filmezés.
2017. júl. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor ráérek dumálok rajta, a párommal, a barátaimmal, az akárkivel :D Miért ne? Nem lehetek velük mindennap, addig ott a chat :)

De magát a Facebook-ot kb 2x pörgetem végig :)

2017. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!