Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogyha google-n...

Miért van az, hogyha google-n rákeresek valamire elkezdi tölteni és utána a YAHOO keresőbe adja ki találatot?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő több napja ez van már, próbáltam megoldani, de nem sikerült. A google beállításokban az alapérelmezett böngészőnek a google chrome van beállítva, ezért nem is értem miért a YAHOO-t adja be folyton. Ha valaki tud megoldást erre, azt nagyon megköszönném!
2017. júl. 14. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A Chrome beállításaiban a keresőmotort állítsd Yahoo-ról, Google-ra !
2017. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex67 ***** válasza:

Az indító ikonon jobb klikk/tulajdonságok, majd a feljövő panel "cél:" sorában nézd meg honnan hívja meg az exe fájlt.


Amennyiben az útvonal egyezik a program tényleges telepítésének elérési útvonalával (helyével), akkor csak a beállítás szállt el, és csak vissza kell állítani.

Ezt okozhatja valamelyik böngésző motor nemrég telepített bővítményének akadása, vagy a felhasználó által történő adatközlés/blokkolás kísérlete a Google részére, illetve "LSO sütik" tiltása is.


Ellenben, ha a "cél" sorban lévő indítási hivatkozás máshova mutat, vagyis az exe után még van egy/xy.. tag, akkor valamelyik mostanában telepített, YAHOO-t preferáló program a ludas, ami minden keresésedet automatikusan átírányítja a YAHOO-ra.

Én Firefox alatt szívtam ilyen miatt.

2017. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült! Mentek a zöld kezek! :)
2017. júl. 15. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!