Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy ha rákeresek egy domain-re, hogy foglalt-e akkor azt valaki szándékosan megveszi a keresés alapján mert gondolja, hogy majd kell nekem és utána eladja drágán?

Figyelt kérdés

Kidolgoztam a vállalkozás ötletemet, a márkanevet, és kb egy hónappal ezelőtt ellenőriztem hogy a .hu a .eu és a .com is szabad az általam kitalált névre.


Ma megnéztem, és az utóbbi kettő már foglalt.

De természetesen nincs rajta semmi, hanem feljön egy ablak, hogy eladó (méregdrágán).


Szerintetek lehetséges, hogy figyelik a rákereséseket és ezzel próbálnak nyereséget szerezni?


2017. jún. 14. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Mi a márkaneved? Nem túl általános?
2017. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, de lehet, hogy csak puszta véletlen, hiszen a .hu domainnév még nem fgolalt.
2017. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne életszerű ha nagyon sokab keresnének rá ugyanara a domain névre. Az, hogy te egymagad kitalálsz egy nevet hétfőn es rákeresel, szerdán meg már foglalt és eladó csak miattad, az nem reális.
2017. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.


Az Internet Szolgáltatók Tanácsa oldalán ellenőrizd, hogy szabad-e egy domain név:

[link]

2017. jún. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!