Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twoo regisztráció a tudtomon...

Twoo regisztráció a tudtomon kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap kaptam az email-emre egy értesítést, miszerint valaki üzenetet küldött nekem a twoo-n (nem ismerem). Rákattintottam a "mutasd az üzenetet" gombra, de regisztrációs oldal jött fel, ekkor már teljesen biztos voltam benne, hogy átverés. Bezártam az egészet, a levelet meg kitöröltem.

Ma kaptam egy újabb üzenetet, hogy köszönik a regisztrációs kérelmet, elfogadták, íme a jelszó, amivel be tudok lépni.


Én nem regisztráltam, ez biztos. Az oldal azt akarja, hogy lépjek be a facebook-on keresztül, így megszerezné az összes adatom. Ezt nem hagytam jóvá. A levél alján ott van egy 'leiratkozás' gomb, de gondolom, azzal csak a hülye leveleikről tudok leiratkozni.


Tudom, hogy át vagyok verve, de a biztonság kedvéért megkérdezem: ugye nincs regisztrációm a twoo-n ezek után? Lehetséges, hogy valaki a nevemben csinálta, vagy ez az ő trükkjük? Hogy tudnék megszabadulni tőlük?


Köszi mindenkinek.



2017. júl. 14. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Belépsz aztán törlöd a fiókot.
2017. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pont az a gond, hogy nem regisztráltam, szerintem azt várják, hogy belépjek és pont akkor aktiválódna.
2017. júl. 15. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, oké. Belépsz és törlöd, aztán viszlát.
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, értem, mit mondasz, de biztos nem tapasztaltad még, mi jön utána... Én a Badoo-nak hála már tudom, hogy tilos belépni. A fiókot törölheted, de onnantól az összes adatoddal rendelkeznek.
2017. júl. 21. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi kb két hétben folyamatosan e-maileket kapok, hogy ez meg az üzenetet küldött nekem, ez meg az beszélgetni akar velem, stb... Napjában többször is. Elég idegesítő. Én sem regisztráltam. Ez előtt azt sem tudtam, hogy létezik ez az oldal.
2018. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyit csináltam végül, hogy letiltottam a leveleiket. De abban biztos vagyok, hogy velem reklámozzák magukat az ismerőseimnek is.
2018. máj. 10. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor én is azt fogom tenni. Berakom a spamek közé.
2018. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!