Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy facebok chaten/messengeren ne legyek elérhető?

Figyelt kérdés
ha gépről kapcsolom ki a chatet, ugyanúgy elérhetőnek mutat engem, ha telefonról, akkor is ugyanez a helyzet. Csak akkor nem leszek elérhető, ha letiltok mindenkit?
2017. júl. 16. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. Van egy közeli ismerősöm, akit nem akarok letiltani, de nagyon idegesítő, hogy akárhonnan ránézek a fb-ra (telefon vagy laptop), már azonnal társalogni is akar velem. Megsérteni sem akarom, mert jó ember, de szeretném úgy beállítani, hogy ne lássa, ha a gépnél vagyok. Egyáltalán miért mutatja a messenger ezt? Lehet, le is törlöm magam a fb-ról, ha ez nem változik. Miért árulkodik a fb, hogy mikor vagyok elérhető?
2017. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

messenger.com

Belépsz sima facen, és elvileg itt is beléptet, egyébként mindkettő felületen lehet az aktivitás-jelzőt, mind szemelyre, mind általánosan.

—>/chat kikapcsolása/

2017. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!