Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Paypal letiltott? Újra...

A Paypal letiltott? Újra össze tudom kötni a bankkártyával?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelött sikerült összekötni a paypalt a bankkártyámmal és ebayel is. Egy év elteltével pedig a paypal és az ebay között megszűnt az "összekötöttség".


Amikor ujra összeakartam kötni nem sikerült, ezért paypalon letöröltem a kártyát vagyis megszüntettem a bankkártya és paypal közti kapcsolatot, mert ugy gondoltam hátha azzal van a baj, de amikor újra hozzá akartam adni nem sikerült.

Azt irta, hogy: This card is not accepted. Please use a different card.


Ilyenkor mi a teendő? Összetudom még kötni? Már fizetnem kéne több terméket is licit miatt, de pont most történt ez. Valaki tudna segíteni? Hogy hogyan kössem újra össze őket?



2017. júl. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

PayPal support

Bankod ügyfélszolgálata

EBay support

2017. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PayPal support (nem igazán írnak vissza ami ott a GYIK-ben)

Bankod ügyfélszolgálata (fogalmuk sem lesz mi az a Paypal de már hallottak róla, nos fogalmuk sincs hogy működik mert egész nap csak ott ülnek)

EBay support (Paypal tulajdonosa, és nagyon szépen tudnak válaszolni, segg nyali is benne van)

2017. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy VISA vagy MASTERCARD-ot tudsz csak, nálunk még kapható MAESTRO kártyák szinte semmire sem jók. (Nincs a hátoldalán CVC 3 jegyű kód és enélkül nem tudsz fizetni online sehol)
2017. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, már megoldodott, valamilyen nagyobb díjat levont a bank, és minuszba lett a kártyám, de sikerült ujra belépni. :)

De köszönöm. :)

2017. szept. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!