Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon lehet így új...

Facebookon lehet így új profilképet beállítani?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy ne nyomja mások arcába ( tehát ne jelenjen meg a hírfolyamban ) hogy új képet állítottam csak, csak szép titokban állítódjon be, és aki megnyitja az oldalamat az lássa.

2017. júl. 22. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmit alapban úgy lehet sunyiban megoldani, hogy az objektum láthatóságát először "Csak én"-re állítod, ezután megváltoztatod (pl. a családi állapotnál praktikus ez, vagy a születésnapnál, hogy ne özönljenek a reakciók), majd visszaállítod nyilvánosra.


A probléma csak az, hogy a profilképnél ezt pont nem lehet megtenni. Már csak azért sem, mert hiába állítod át, az a beállítás a meglévő profilképre fog vonatkozni, az új meg új profilkép, arra nem. (Ráadásul a profilképet pont nem lehet elrejteni.)


Szóval amit szeretnél, arra nincs mód.

2017. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jól tudom, mikor feltöltöd, rámész a láthatóság módosítására, ott elvileg lehet.
2017. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!