Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megosztott fényképek megtekint...

Megosztott fényképek megtekintése a Messengerben? Eddig működött.

Figyelt kérdés

Szóval mielőtt véglegesen ráerőltették ezt a b**i Messenger beépítést a Facebook webes felületére, minden egyes chatpartnerednél megtudtad nézni az összes képet, amit egymásnak küldtetek a chaten keresztül.

És ugyan most is van egy "összes fénykép megtekintése", csak éppen rohadtul nem mutatja az összes fényképet.

Észrevettem, hogy minden beszélgetésben a "legutolsó" kép 2016 májusában/áprilisában lett küldve, az az előttieket nem mutatja. Pedig tudom, hogy VOLTAK előtte is képek. Sőt, ha manuálisan visszagörgetek, akkor még meg is jeleníti a chatben a képet, viszont egy olyan beszélgetésben, ami több tízezer üzenetből áll, fizikailag képtelenség visszagörgetni. Hamarabb betelik a memória és befagy a böngésző, mint hogy elérjek a feléig.


Szóval ezt más is észre vette? Külföldi fórumok tucatjait kerestem át, de egyszerűen nem találtam hasonló panaszt, pedig elvileg az emberek többségét érintenie kellene. Ennyire nem érdekel senkit?



2017. júl. 24. 10:45
 1/4 anonim válasza:

Szia. A baaratnommel ma mi is kepeket probaltunk vissza keresni , de nem tudtunk lejebb menni mint 2016 majus /aprlis .

Szoval ez minket is erdekelene

2017. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de ma barátnőmmel mi is régi képeket kerestünk vissza, és mi is kb eddig az időszakig találtuk meg. És nem értjük miért :(

Esetleg ti rájötettek már a probléma okára?

2017. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 100 kép van kereken, többet nem enged. Másik beszélgetésben kevesebbet látok, onnan is tűntek el. Számomra értékesek, bárki tud valamit, ne tartsa magában :D
2018. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jutott valaki valamire?ugyan ez a problemam.eskuvore probalom osszekaparni a regi kepeket erre azt latom,hogy kb fele eltunt.lehetetlen visszaprgetni millio uzenetet.....sokat segitene nekem is ha valaki tudna valamit..
2019. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!